aktualności ▼

 • wilno-zdobyte-04-05102019.jpg

  Wilno zdobyte 04-05.10.2019

 • wystawa-smk-jedynka-w-warszawie-14-15092019.jpg

  Wystawa SMK Jedynka w Warszawie 14-15.09.2019

 • kociaki-szukaja-opiekunow.jpg

  Kociaki szukają opiekunów

 • mamy-jeszcze-kocieta-do-pokochania.jpg

  Mamy jeszcze kocięta do pokochania 29.07.2019

  Czas płynie nieubłaganie, kociaki powoli rozjeżdżają się do swoich nowych domków. Zostały nam 3 słodkie kremuski i przeurocza niebieska szylkretka,

 • czas-bardzo-szybko-plynie.jpg

  Czas bardzo szybko płynie

  SC PL*Atlas Malta jest już kastratką

 • wolne-kocieta-w-hodowli[1].jpg

  Wolne kocięta w hodowli

  Mamy jeszcze wolne kocięta

 • wystawa-w-warszawie.jpg

  Wystawa w Warszawie 11-12.05.2019

   Ostatni weekend spędziliśmy w Warszawie na wystawie organizowanej przez nasz klub No Problem. Naszą hodowlę reprezentował Haker i młoda Peggy. Nasz cudny rudny kocurek otrzymał honorową ocenę PH, wygrał też konkurencję kolorystyczną  BIV, a nawet udało mu się pokonać w porównaniu do panelu BIS pięknego rudego MCO, jesteśmy dumni bardzo. Słodka Peggy skończyła tytuł Championa i narazie dostaje wolne od wystaw, czekamy na jej rozwój, może kocięta....., czas pokaże. Jak zwykle bardzo miło spędziliśmy czas wśród przyjaciół, emocji było sporo. Już czelamy na następną wystawę.

 • weekend-w-bydgoszczy.jpg

  Weekend w Bydgoszczy 27-28.04.2019

  W ostatni weekend kwietnia wybraliśmy się do Bydgoszczy na Międzynarodową Wystawę Kotów Rasowych. Naszą hodowlę reprezentował w super kondycji wystawowej SC Haker Ewadar'S*PL , DVM oraz młoda panienka Peggy Ewadar'S*PL. Hakerek w oba dni otrzymał certyfikat oraz wygrał konkurs najlepszy w kolorze i tym samym uzyskał tytuł DVM. Peggy zdobyła dwa certyfikaty oraz została zaproszona do konkursu najdłuższe wąsy.

  Bardzo miło spędziliśmy czas wśród znajomych, w sobotni wieczór odwiedziliśmy naszą znajomą grecką knajpkę, gdzie świętowaliśmy sukcesy.

 • wystawa-warszawa.jpg

  Wystawa Warszawa 23-24.02.2019

  Kolejna wystawa za nami.

  W ostatni weekend uczestniczyliśmy w Międzynarodowej Wystawie Kotów Rasowych w Warszawie. Naszą hodowlę dzielnie reprezentowały GIC Haker Ewadar'S*PL i Peggy Ewadar'S*PL. Haker jest obecnie w super kondycji wystawowej, w związku z tym w sobotę wygrał konkurs w kolorze BIV i otrzymał mominację do panelu BIS. W niedzielę dodatkowo w panelu BIS został najlepszym kocurem cat. 2. Nasza młoda panienka Peggy otrzymała ocenę Ex1 oraz nominację do panelu BIS. Jesteśmy dumni z naszych futrzaków. Dodatkowo miło spędziliśmy czas w towarzystwie przyjaciół.

Facebook