Aktualności

 • 12-lipiec-2021r.jpg

  12 lipiec 2021r

  Nasz kolorowy babski miot V skończył już 12 tygodni. Dziewczyny mają już za sobą wszystkie szczepienia oraz są zaczipowane.  Za niedługi czas będą się pakować do swoich nowych domów.
  Z całego miotu została jedna dziewczynka Vicenza, która jeszcze wypatruje swojego kochającego domu. Zapraszamy do kontaktu, jeśli czyjeś serce zabiło mocniej na widok tej słodkiej kolorowej koteczki.

   

 • 16-kwiecien-2021r.jpg

  16 kwiecień 2021r

   

  We wtorek 13 kwietnia 2021r powitaliśmy na świecie miot naszej pięknej Randi, szczęśliwym ojcem jest kocurek Foo Fighers Forest Myths, dzięki uprzejmości hodowli Pasikotek*PL - Agnieszka, Łukasz dziękujemy. Urodziło się 6 cudownych dziewczynek, większość o przepięknym kolorowym umaszczeniu szylkretowym oraz jedna big kobietka w kolorze czarnym. Wszystkie kocięta mają dodatek białego koloru w większym bądż mniejszym stopniu. Dziewczęta są bardzo dorodne, ich wagi urodzeniowe są od 150gr do 169gr, cięzko było takie kolosy urodzić. Podwójnie jesteśmy dumni z naszej dzielnej mamusi, dała fantastycznie radę i super doskonale opiekuje się dziećmi. Pojedyncze zdjęcia kociąt wkrótce.

 • 19-luty-2021r.jpg

  19 luty 2021r

   

  Pożegnaliśmy już wszystkie kociaki z miotu W, rozjechały się do swoich nowych opiekunów, jedne bliżej, inne bardzo daleko. W hodowli została Wisteria, która jest bardzo żywiołowym kociakiem, więc mamy chociaż namiastkę rozrabiających kociąt.

   

 • 1-grudnia-2020.jpg

  1 grudnia 2020

   

  Prezentujemy naszą piękną koteczkę hodowlaną Randi Ewadar'S*PL. Koteczka została mamą po raz pierwszy w maju tego roku, urodziła piękne kociaki w miocie U. Kolejne krycie planujemy na wiosnę 2021r. Obecnie Randi pięknie się ofutrzyła, wygląda zjawiskowo, bardzo szkoda, że nie możemy jej zaprezentować na wystawach. Jesteśmy bardzo dumni z jej rozwoju.

 • 14-listopada-2020.jpg

  14 listopada 2020r

   

  Usagi znalazł swój szczęśliwy domek, zamieszkał z rodziną Pani Beaty całkiem niedaleko od rodzinnego domu. Bądź szczęśliwy słodziaku.

  Miot W skończył już 3 tygodnie, kociaki zaczynają rozrabiać w porodówce, trzeba myśleć o większej przestrzeni. Zapraszamy do zakładki Kocięta.

 • 3-listopada-2020r.jpg

  3 listopada 2020r

   

  W naszej hodowli ostatni kocurek z miotu U wygląda swojego domku. Kocurek o imieniu Usagi jest mega przytulaśny, uwielbia polegiwać na ludzkich kolanach. Dodatkowo jest żywym, wesołym kociakiem.

  Obecnie skończył 5 miesięcy, jest zaszczepiony i po zabiegu kastarcji, gotowy do zmiany domu. Człowiek, który go pokocha będzi czerpał wiele radości z posiadania tego kociaka. Zapraszamy do kontaktu.

 • 26102020r.jpg

  26 października 2020r

   

  W dniu 20.10.2020 powitaliśmy na świecie miot na literę W. Rodzicami zostali nasza piękna Szarlotka czyli GIC Dalia Ewadar'S*PL oraz węgierski przystojniak HU*Gallifrey's Beechwood Crimson JW. Szarlotka urodziła cztery prześliczne kocięta, trzy kocurki i jedną dziewczynkę, która jest królewną wśród swoich rycerzy. Kocięta kończą tydzień swojego życia, mama cudownie się nimi opiekuje. Zapraszamy do śledzenie ich rozwoju w zakładce Kocięta.

 • 13-pazdziernik-2020r.jpg

  13 październik 2020r

   

  W dniu dzisiejszym ponownie ruszyła nasza strona internetowa, bardzo się cieszymy z tego powodu. Będziemy na bieżąco umieszczać wpisy z życia naszej hodowli kotów norweskich leśnych.

Facebook