mamy kocięta

 • pierwsze-dzieci-slicznej-randi.jpg

  Pierwsze dzieci ślicznej Randi

  Powitaliśmy pierwsze dzieci naszej młodej koteczki Randi oraz najpiękniejszego kocura Irtysza. W miocie jest 6 kociąt, 2 dziewczynki i 4 chłopaków. Kocięta rosną jak na drożdżach, a mama opiekuje się wspaniale swoimi dziećmi. Zapraszamy do zakładki aktualne kocięta po więcej informacji.

 • ostatni-kociak-z-miotu[3].jpg

  Ostatni kociak z miotu

  Przedstawiamy ostatniego kociaka z miotu T o imieniu Talbot, jest to piękny kocurek, o silnej budowie ciała, wysoki, z grubymi łapami, co świadczy o tym, że będzie bardzo dużym kocurem. Talbot ma piękną norweską głowę, idealny prosty profil i fantastyczne norweskie spojrzenie, posiada też piękne, długie tufki, które odziedziczył po cudownym tatusiu. Charakter ma wspaniały, jest bardzo wesołym kociakiem, uwielbiającym zabawy, uwielbia mizianie. Zapraszamy do kontaktu

 • slodkie-kociaki-w-naszej-hodowli[7].jpg

  Słodkie kociaki w naszej hodowli

  Powitaliśmy na świecie pierwsze dzieci naszej koteczki Peggy, szczęsliwym tatusiem został piękny i utytułowany NW SC Irtysz Duszek Lasu*PL DVM, DSM. Mamy trzy kocurki i dwie koteczki. Mamusia cudownie opiekuje się dziećmi, kociaczki rosną jak na drożdżach. Zapraszamy do zakładki kocięta do oglądania zdjęć.

Facebook